07.11.2021 – REPREZENTACE U20

Mladíci v mistrovství Evropy podlehli těžkému soupeři

Byl to protivník nad jejich síly. Český reprezentační výběr do 20 let podlehl dnes ve čtvrtfinále mistrovství Evropy soutěže Championship Portugalsku 0:64. Portugalci skvěle rozehráli již první půli, ve které zvítězili 33:0. První pětku položili soupeři na konci 4. minuty, když český tým jasně přetlačili v mlýnu až do brankoviště. Celkem Portugalci v zápase položili deset pětek.

Vítězný tým se v semifinále utká s Ruskem, které po boji vyřadilo Rumunsko těsně 29:26. Druhou semifinálovou dvojici tvoří Španělsko a Nizozemsko. V zápase o umístění se tak český tým utká právě s Rumunskem. Zápas se hraje již tuto středu 10. listopadu od 15:30 hodin. Přenos znovu bude živě vysílat Rugby Europe TV. Druhou poraženou dvojici tvoří Německo a Belgie.

Více informací o ME Championship včetně soupisky a záznam utkání českého týmu najdete zde: