21.09.2020 – NEJVYŠŠÍ SOUTĚŽ RAGBY XV

Výsledky 4. kola 1. ligy ragby

V sobotu 19. září se odehrálo 4. kolo 1. ligy ragby. Nováček soutěže tým Přelouče doma přivítal Dragon Brno. Domácím utekl začátek a pak už se přes veškerou snahu nedokázali ani za silné divácké podpory dostat zpět do utkání tak aby ho zdramatizovali.

Ve vysočanské derby viděli diváci dva zcela rozdílné poločasy. V prvním jasně dominovala Praga, která měla hru plně pod kontrolou a díky dobré obraně se nedařilo domácí vůbec skórovat.

V 52. minutě zvýšila Praga dokonce na 0:20 a měla k dispozici ještě výhodný trestný kop, který však neproměnila a to se jí stalo osudné. Domácí využili toho, že hostům začali docházet síly a aktivní hrou v posledních dvaceti minutách výsledek utkání otočili ve svůj prospěch a vyhráli o jediný bod.

V posledním utkání splnil roli favorita Vyškov, který bez problémů vyhrál na Slavii a díky plném bodovému zisku a odloženému utkání Tatra - Říčany se vyhoupl do čela tabulky 1. ligy.