26.09.2019 – REPREZENTACE U16

Soustředění reprezentace U16 v Říčanech

Uplynulý víkend absolvovala reprezentace ČR U16 krátké soustředění v Říčanech, které vyvrcholilo utkáním proti U16 SC Frankfurt. K soustředění se sešlo celkem 27 hráčů, celkově z 12 klubů napříč ČR.

Hráči reprezentace absolvovali tři tréninkové jednotky v pátek, a jednu v sobotu dopoledne. Odpoledne se pak přesunuli na Tatru Smíchov, kde sledovali utkání reprezentace mužů ČR – Maďarsko.

V neděli výběr ČR U16 o 23 hráčích nastoupil proti Frankfurtu. Utkání mladým lvíčatům ztížila dvě vyloučení v prvním poločase – ČK v 5. minutě, a ŽK ve 20. min. Nicméně dobrá obrana, a zlepšený výkon směrem dopředu v druhém poločase zajistil našim výhru v poměru 26:5.

ČR U16 vs SC Frankfurt 26:5

Body: Mortkowitz 9 (1P, 2KPP), Novák 5, Šulc 5; Trestná pětka

Sestava: 1 Šaroch 2 Řehák 3 Sedlář – 4 Šulc 5 Holý – 6 Zemek 7 Foubík 8 Švikovský – 9 Petříček 10 Fiala – 11 Husár 12 Mortkowitz 13 Pavlík 14 Hlavnička 15 Novák
Lavička: Kropáček, Muchka, Bureš, Hejčl, Štourač, Biskup, Malý, Severýn

Soustředění se účastnili také: M. Sedlák, M. Marek, D. Krejčíř, P. Adámek

RT: hlavní trenér – Jan Selix; asistenti – Vladimír Havel, Diego Moll; manažer – Michal Bielik; fyzio – Veronika Vysoudilová

Příští akcí národního týmu bude jednodenní sraz 19. října, opět pro širší výběr – cca 30 hráčů.