04.06.2017 – NEJVYŠŠÍ SOUTĚŽ RAGBY XV

Semifinále extraligy začala lépe pro Spartu a Vyškov

Sparťané vyhráli na hřišti Pragy 26-17, když průběh utkání otočili až ve druhém poločase. Ve Vyškově se vedení přelévalo ze strany na stranu, Vyškov dal v samém závěru šestou pětku a zvítězil o šest bodů 39-33.

Pragováci drželi v prvním poločase s favorizovanou Spartou krok a vedli o dva body. Když na začátku druhého poločasu Praga položila další pětku, zdálo se, že je na překvapení zaděláno. Sparťané ale zabrali a dvěma pětkami otočili výsledek na svou stranu. Na jaře tak Sparta stále sbírá pouze vítězství.

Praga Praha - Sparta Praha 17:26 (poločas 10:8)

Body: Čížek 7, Nase 5, Forst 5 - Pantůček 6, Vokrouhlík 5, Jindra 5, Chmelík 5, Hřebačka R. 5.

Vyškov a Tatra předvedli divákům zápas plný pětek a skóre se přelévalo ze strany na stranu. V utkání celkem padlo 11 pětek, když poslední a šestá vyškovská, padla v samém závěru utkání. Vyškov si veze do Prahy těsný výsledek 39-33.

JIMI Vyškov - Tatra Smíchov 39:33 (poločas 17:21)

Body: Soural 10, Gibala 10, Kovář M 7, Doležel 5, Školař 5 - Berounský 8, Havel 5, Zábranský 5, Rygl 5, Bartoň 5, Černý 5.